آغاز عرضه آفلاین بنزین/ شرایط تا پایان امروز عادی می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ایجاد اختلال در ۶۰درصد جایگاه‌های عرضه بنزین صورت گرفته است و در تلاشیم با اولویت به جایگاه‌های پرتردد در کلان‌شهرها و جایگاه‌های بین‌راهی، یک به یک جایگاه‌ها به‌صورت آف‌لاین در مدار قرار گیرند.

به گزارش رصد انرژی ، جلیل سالاری، معاون وزیر نفت در خصوص مشکل ایجادشده در عرضه بنزین اظهار داشت: یک چالشی را در برخی جایگاه‌ها داشتیم که با تجربه گذشته‌ای که داشتیم، مشکلی وجود ندارد و در حال کار به‌روی این مسئله هستیم.

وی افزود: برای اینکه مشکلی ایجاد نشود، ارتباط جایگاه‌ها با سامانه را قطع کردیم تا به‌صورت آف‌لاین سوخت‌گیری انجام شود.

معاون وزیر نفت تصریح کرد: ایجاد اختلال در ۶۰درصد جایگاه‌های عرضه بنزین صورت گرفته است و در تلاشیم با اولویت به جایگاه‌های پرتردد در کلان‌شهرها، و جایگاه‌های بین‌راهی، یک به یک جایگاه‌ها به‌صورت آف‌لاین در مدار قرار گیرند.

وی ادامه داد: تیم‌های تخصصی در سراسر کشور درحال کار هستند و حداقل زمانی ۶ تا ۷ ساعته نیاز هست تا شرایط سوخت‌گیری به حالت عادی بازگردد و تا پایان امروز، شرایط سوختگیری به حالت عادی باز خواهد گشت.

معاون وزیر نفت خاطرنشان کرد: هیچ مشکلی برای سهمیه‌های بنزین به وجود نخواهد آمد و پس از بازگشت سامانه به حالت آن‌لاین، مردم می‌توانند دوباره از سهمیه‌های خود استفاده کنند.

انتهای پیام/