«حمیدرضا خلیلی» مدیرعامل شرکت نفت بهران شد

محمدصادق عظیمی‌فر مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا طی حکمی «حمیدرضا خلیلی» را به عنوان مدیرعامل شرکت نفت بهران منصوب کرد.

به گزارش رصد انرژی ، شرکت نفت بهران از جمله شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ انرژی گستر سینا و یکی از تولیدکنندگان اصلی محصولات پایین دستی در صنعت نفت است که از شرکت‌های موفق و ارزشمند در بورس اوراق بهادار تهران به شمار می‌رود.

متن حکم عظیمی‌فر در خصوص انتصاب مدیرعامل جدید شرکت نفت بهران به شرح زیر است؛

«برادر عزیز جناب آقای حمیدرضا خلیلی

سلام علیکم

با عنایت به بهره‌مندی از شایستگی‌های فردی، تخصصی و حرفه‌ای به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت نفت بهران منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال، اتکا به شایستگی‌های و تجارب ارزشمند خود و بهره‌گیری از خرد جمعی، در بکارگیری این امانت ملی برای خدمت موثر به محرومان موفق و سربلند باشید. توفیقات جنابعالی را از خداوند منان خواستارم و امید است در پناه الطاف حضرت ولی‌عصر (عج) و دعای خیر مقام معظم رهبری، در تحقق اهداف بیش از پیش موفق باشید.

محمدصادق عظیمی‌فر»

حمیدرضا خلیلی دانش آموخته مقاطع کارشناسی مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه صنعتی شریف بوده و سوابقی از جمله مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره گروه توسعه انرژی تدبیر، رییس هیات مدیره شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نفت پارس و عضو هیات مدیره و دبیر کل انجمن پالایشگاه‌های روغن سازی ایران را در کارنامه خود دارد.

همچنین عظیمی‌فر با صدور حکم جداگانه‌ای، اسعد عزیزی را که پیش از این مدیرعاملی شرکت نفت بهران را بر عهده داشت، به عنوان مشاور مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب کرد.

انتهای پیام/