شرکت نفت سپاهان با ۱۰۰ درصد ظرفیت خود تولید می‌کند/ افتتاح مجموعه انبارها مزین به نام سردار شهید “سید رضی موسوی”

مدیرعامل شرکت نفت سپاهان در آیین افتتاح مجموعه انبارهای سردار شهید سیدرضی موسوی که همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین (ع) در شاهین‌شهر اصفهان برگزار شد، گفت: این شرکت با تلاش برای مهار تورم و رشد تولید با ۱۰۰ درصد ظرفیت خود تولید می‌کند.

به گزارش رصد انرژی ، فرهاد امین‌دهقان، مدیرعامل شرکت نفت سپاهان در آیین گشایش مجموعه انبارهای شرکت نفت سپاهان که با حضور جمعی از خانواده معظم شهدا، جانبازان دفاع مقدس، جمعی از مقام‌های محلی شاهین‌شهر اصفهان و اصحاب رسانه مورد بهره‌برداری قرار گرفت، اظهار کرد: شرکت نفت سپاهان در هر دو بخش مهار تورم و رشد تولید نقش خود را به خوبی ایفا کرده است، به گونه‌ای که هم‌اکنون این شرکت با ۱۰۰ درصد ظرفیت تولید خود فعالیت می‌کند که جای قدردانی دارد.

وی بیان کرد: این ۲ مجموعه انبار جدید به مساحت ۸ هزار و ۵ هزار مترمربع به‌منظور نگهداری ملزومات بسته‌بندی، مواد اولیه و افزودنی شرکت نفت سپاهان استفاده خواهند شد.

مدیرعامل شرکت نفت سپاهان با اشاره به صادرات محور بودن فعالیت‌های نفت سپاهان، تصریح کرد: این ویژگی شرکت نفت سپاهان نقش قابل توجهی در مهار تورم، ایجاد ارزش افزوده و ارزآوری ایفا کرده است.

امین دهقان همچنین با تبریک چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام شعبانیه گفت: همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری‌های جانبازان دفاع مقدس هستیم.

وی با اشاره به افتتاح مجموعه انبارهای سردار شهید سید رضی موسوی با تلاش همکاران در گذشته و حال تاکید کرد: اکنون با جنگ اقتصادی دشمن مواجه هستیم، مقام معظم رهبری شعار امیال را مهار تورم و رشد تولید نامگذاری کردند که در حقیقت چراغ راه‌ شرکت‌ها و مجموعه‌های داخل کشور را روشن کردند.

در پایان این آیین از جمعی از جانبازان دفاع مقدس در شهر شاهین شهر اصفهان، خانواده ایثارگران و جمعی از جانبازان شرکت نفت سپاهان تجلیل شد.

انتهای پیام/