هدفگذاری تولید ۱۹ میلیون تنی محصولات پلیمری در سال ۱۴۰۶

مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده برای رسیدن به ظرفیت تولید ۱۹ میلیون تنی محصولات پلیمری در سال ۱۴۰۶، این هدف‌گذاری با حضور فعال اندیشمندان و صنعتگران این حوزه محقق خواهد شد.

به گزارش رصد انرژی ، رضا نکویی، مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهار داشت: نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت پلیمر در خاورمیانه و بزرگترین رویداد صنایع تکمیلی و میان‌دستی پتروشیمی کشور است و در هفدهمین دوره خود مورد استقبال بی‌نظیر شرکت‌های داخلی و خارجی قرار گرفته است.

وی افزود: این نمایشگاه با توجه به گستردگی بازار پلیمر و رشد روزافزون آن در جهان محلی برای تبادل دانش و فناوری و همچنین دیدار سرمایه‌گذاران با فعالان این صنعت خواهد بود.

مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان اینکه تکمیل زنجیره ارزش و ارائه محصولات با ارزش افزوده بالاتر باید با برگزاری این نمایشگاه پیگیری شود، گفت: باید سرمایه‌گذاران بتوانند با توجه به بازدهی مطلوب در این صنعت، ظرفیت‌های صادراتی در این صنعت پویا را شناسایی کنند.

نکویی ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده برای رسیدن به ظرفیت تولید ۱۹ میلیون تنی محصولات پلیمری در سال ۱۴۰۶، این هدف‌گذاری با حضور فعال اندیشمندان و صنعتگران این حوزه محقق خواهد شد.

وی بیان کرد: در طول مدت برگزاری این نمایشگاه، سرمایه‌گذاران خارجی از کشورهای مختلف به‌ویژه کشورهای همسایه که بازار این محصولات محسوب می‌شوند از نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی یادآور شد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مدیران شرکت‌های فعال در صنعت پتروشیمی از کشورهای مختلف و سفیران و رایزن‌های اقتصادی ضمن بازدید از نمایشگاه، مذاکراتی نیز با شرکت‌های ایرانی خواهند داشت.

انتهای پیام/