شکستن همه رکوردها در آبان ماه

شرکت نفت بهران در آبان ماه درخشان ترین عملکرد خود را در سالهای اخیر نشان داد و در این ماه تمام رکوردهای قبلی خود را جابجا کرد .

به گزارش رصد انرژی ، اسعد عزیزی، مدیرعامل شرکت نفت بهران با بیان این مطلب اظهار داشت: در پاسخگویی به نیاز بازار به انواع روغن های موتور و با همت جهادی همکاران در بخش های مختلف تامین، تولید و فروش،  موفق شدیم با عرضه بیش از ۲۵ میلیون لیتر انواع روانکار بنزینی و دیزلی در بازار داخل، رکورد بهران در این بخش را جابجا نماییم و مصرف کنندگان این محصولات را از عرضه مستمر روغن های خودرویی بهران در بازار، مطمئن سازیم.

مدیرعامل بهران با تاکید بر افزایش همه جانبه تولیدات این شرکت در بخش های مختلف افزود: همزمان با عرضه گسترده محصولات خودرویی، تمرکز بر تامین محصولات مورد نیاز صنایع نیز با قوت ادامه داشته و در نتیجه توانستیم با توزیع بیش از ۳۴ میلیون لیتر انواع روانکار رکورد جدیدی برای فروش داخلی برای یک ماه، ثبت نماییم.

وی توجه به سود آوری، در کنار تمرکز بر ایفای مسئولیتهای اجتماعی را راهبرد اصلی بهران در شرایط دشوار بازار برشمرد و افزود، با مدیریت منابع تولیدی توانستیم با عرضه بیش از ۶۱ میلیون لیتر انواع فرآورده ها در ماه آبان، رکورد حجمی فروش داخلی و خارجی را بهبود دهیم و همزمان با ثبت رکورد ریالی به میزانی بیش از ۱۷۰۰ میلیارد تومان، این موفقیت ها ر ا در همه زمینه ها کامل نماییم.

اسعد عزیزی در پایان این موفقیت ها را نتیجه افزایش ظرفیت تولید ناشی از اجرای پروژه های توسعه ای قبلی دانست و اظهار امیدواری کرد با اتمام پروژه های توسعه ای در دست اجرا که اخبار آن به زودی اعلام خواهد شد، این روند توسعه با قوت ادامه یابد.

انتهای پیام/